Fire Rides

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 185,7 MB
  • Version 1.2.3
  • Dil Türkçe
  • Firma VOODOO
Farklı oyun çizgisi ile dikkatleri üzerine çeken Fire Rides mobil oyununda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz Fire Rides mobil oyununda eşsiz bir macera deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunun her sahnesi özel olarak tasarlanmış olup, oyuncuları memnun edebiLEcek kalite düzeyine sahiptir. 

Oyunda sizleri zorlayacak bir çok unsur bulunurken, sizler oyun becerilerinizi ortaya koyarak kendi lehinize bir performans sergilemenin tadını çıkartacaksınız. Oyun içerisinde sizi başarıya götürecek belli başlı görevleriniz bulunuyor. Bu görevleri başarı ile sonuçlandırdığınız taktirde oyunun kazanan kişisi olabilirsiniz. 

Tek dokunuşla öğrenmesi kolay kontroller, zengin görsel efektler ve bağımlılık yapıcı oyun mekaniği sayesinde oyuncular Fire Rides mobil oyununu oynarken asla sıkılmayacaklar. Hatta telefonlarını elinden bırakamayacak, sürekli Fire Rides mobil oyununda yer almak isteyecekler. Reflekslerinizi kullanarak ilerleyebileceğiniz Fire Rides mobil oyununda en yüksek puanı alarak kendinizi herkese kanıtlamaya çalışacaksınız. 

Fire Rides mobil oyunu ile eğlenceli anlar yaşamak isterseniz sizde cep telefonunuza oyunumuzu indirebilir ve maceranın adını baştan yaratabilirsiniz. Heyecanlı bir deneyim sizleri Fire Rides mobil oyununda bekliyor olacak. Kendinizi ve dikkatinizi oyuna bırakın. 

 

Fire Rides indir
DİĞER SÜRÜMLER