Fire Rides

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43 MB
  • Version 1.2.3
  • Dil Türkçe
  • Firma VOODOO
Basit oyun kontrolleri ve zevki oyun sahneleri üzerine kurulu olan Fire Rides mobil oyunu sizleri bekliyor.

Reflekslerinizin ön plana çıktığı Fire Rides mobil oyununu Android  cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun aksiyon ve macera teması üzerine kurulu olup oyuncuları zorlayacak bir platform üzerinde ilerlemenizi gerektiriyor. 

Dikkat çekici oyun tasarımı, kolay oynanabilir olması ve bunların yanı sıra bağlılık yapıcı özelliği sebebiyle oyuncular tarafından tercih edilen bir oyun olmayı başaran Fire Rides mobil oyununda zaman geçirmek sizi çok eğlendirecektir. Platform üzerinde yer alan engelleri aşarak en yüksek puanı elde etmeye çalışacaksınız. Bunun içinde reflekslerinizi kullanmanız gerekiyor. Başarılı bir performans için dikkatli bir şekilde ilerleyin. 

Oyunun en avantajlı tarafı ise checkpointler sayesinde kazandığınız puanın iki katını kazanabiliyor olmanızdır. Bu sebeple karşınıza çıkan checkpointleri atlayarak geçebilirsiniz. Böylelikle daha fazla puan elde ederek ilerleme kat edersiniz. Parmaklarınız oyun esnasında çok yorulacaktır. Dikkatli bir şekilde parmaklarınızı kullanın ve oyunun her halinden zevk almaya bakın. 

Android cihazınızda oynayacağınız Fire Rides mobil oyununda parmaklarınız biraz yorulabilir fakat oyundan aldığınız keyif her her şeye değecektir. Refleksleriniz sayesinde oyunun kazanan kişisi olabilirsiniz. 

 

Fire Rides indir
DİĞER SÜRÜMLER